Aj vy ste škola  , ktorá chce viac ? 

Našim cieľom je ponúknuť Vám viac!

Škola v prírode v najkrajšej časti Tatier . Už nikdy nezažijete počas jedného týždňa tak veľa . Nádherné panorámy ,intenzívne spojenie s prírodou , kvalifikovaní lektori , netradičné aktivity a kopec zábavy.

              CK Mountainbaby

 Už niekoľko rokov s pozitívnym ohlasom  organizujeme  a ponúkame skupinové pobyty ako školy v prírode ,lyžiarske výcvikové kurzy , alebo skupinové školské výlety.

Radi by sme Vám ponúkli ešte viac .

Celý Váš pobyt nesprevádza obyčajný animátor ,  ale  kvalifikovaný lektor ekologickej výchovy, ktorý po celý čas dohliada na priebeh programu. Program je vedený kvalifikovanými odborníkmi, ktorými sú krajinný ekológ, biológ, učiteľ ekologickej a environmentálnej výchovy, lesný pedagóg, alebo horský vodca.  Ale nebude to únavné učenie , toho sa báť nemusíte .

Našou víziou je inšpirovať deti a mládež k hľadaniu a budovaniu vzťahu k prírode. Preferujeme učenie zábavou a aktívnou účasťou detí. Každý program je individuálny, flexibilný a konzultovaný so sprevádzajúcim pedagógom.

 

V základnej cene  ŠvP  je vždy : ubytovanie  v komfortných  izbách , 5x denne strava , pitný režim   , 1 dospelý  zdarma na každých desať detí 

Intenzívny ekologický animačný  program  : Od 14.00 do 19.00  starostlivosť o deti preberajú kvalifikovaní  lektori   a animátori , zatiaľ čo pedagogický doprovod si môže vychutnávať zaslúžené chvíľky voľna, alebo sa zúčastňovať programu  . Čas plnenia ekologického programu je možné nastaviť individuálne , aj ako súčasť vyučovania v doobednajších hodinách .

Poistenie :  V prípade záujmu zabezpečíme komplexné cestovné poistenie

 

Doprava : V prípade záujmu zabezpečíme autobusovú dopravu 

 

Zdravotník  :  V prípade záujmu poskytujeme zdravotníka     počas celého pobytu . Cena 200 eur / pobyt .

 

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Povedali o nás : 

Príspevok:
Chceme srdečne poďakovať všetkým, ktorí sa o nás starali počas  dní strávených v krásnej podtatranskej dedine Ždiar. Úprimná vďaka patrí predovšetkým hostiteľom penziónu Jánošík, manželom Horským, ktorí vyhoveli všetkým našim požiadavkám, ďalej p. lesnému pedagógovi Zimmermannovi , ktorý nám pútavým spôsobom  predstavil Tatry a zážitkovými hrami naučil ako urdržovať rovnováhu v prírode a tak dosiahnuť harmonický vzťah medzi človekom a prírodou,  p. etnografovi, ktorý okrem zaujímavého výkladu o Goraloch a ich spôsobe žitia nás naučil goralské hry a zorganizoval goralskú svadbu, a tak  oddal našich dvoch žiakov:-) a v neposlednom rade horskému záchranárovi za výklad a rady,ktoré nám môžu zachrániť život vo vysokohorskom prostredí .Na záver už len možno povedať, že všetci účastníci boli veľmi spokojní s ubytovaním, stravou, animačným programom a ako bonus s veľmi príjemným prístupom všetkých zainteresovaných. S pozdravom Martina P. 
 
Deti hodnotili ŠVP rodičom veľmi veľmi nadšene :) Výnikajúci team ľudí,ktorých deti neotravujú,ale dobíjajú ich energiou...veľká vďaka za všetko :)     Hanesová
 
 
 
 
 
 

 

 

Fotogaléria: O nás