Aj vy ste škola  , ktorá chce viac ? 

Našim cieľom je ponúknuť Vám viac!

Škola v prírode v najkrajšej časti Tatier . Už nikdy nezažijete počas jedného týždňa tak veľa . Nádherné panorámy ,intenzívne spojenie s prírodou , kvalifikovaní lektori , netradičné aktivity a kopec zábavy.

 
 

Už niekoľko rokov s pozitívnym ohlasom  organizujeme  a ponúkame skupinové pobyty ako školy v prírode ,lyžiarske výcvikové kurzy , alebo skupinové školské výlety.

Radi by sme Vám ponúkli ešte viac .

Celý Váš pobyt nesprevádza obyčajný animátor ,  ale  kvalifikovaný lektor ekologickej výchovy, ktorý po celý čas dohliada na priebeh programu. Program je vedený kvalifikovanými odborníkmi, ktorými sú krajinný ekológ, biológ, učiteľ ekologickej a environmentálnej výchovy, lesný pedagóg, alebo horský vodca.  Ale nebude to únavné učenie , toho sa báť nemusíte .

Našou víziou je inšpirovať deti a mládež k hľadaniu a budovaniu vzťahu k prírode. Preferujeme učenie zábavou a aktívnou účasťou detí. Každý program je individuálny, flexibilný a konzultovaný so sprevádzajúcim pedagógom.

 

Prečo my?

Detské pobyty v tomto krásnom prostredí organizujeme už 10 rokov a kedže všetci naši lektori sú tunajší, len s nami môžete spoznať zákutia, ktoré by Vám ostali neodkryté. Dokonale poznáme krajinu Belianskych Tatier, históriu tejto oblasti a prírodu,ktorá nás obklopuje.

Sme kreatívni, ekologickí, ale hlavne odborní .Vaše deti získajú skutočnú hodnotu . Cenný a bohatý zážitkový program.Nebude to len učenie, ale aj zábava a množstvo pohybu na čerstvom vzduchu. Jednoducho - skutočná škola v prírode.

Prečo v Ždiari ?

Obec s najkrajšími výhľadmi na Slovensku, učupená pod štítmi Belianskych Tatier, ktorá si Vás hneď získa svojou neopakovateľnou atmosférou...

Naše plusy :

1.Lokalita

2.Environmentálny program 

3.Jedinečné turistické atrakcie 

4.Bohatá história

5.Zaujímaví ľudia 

 

 

 

 

Fotogaléria: O nás